Aktualności dealera sprężarek Sul-Tech

Jesteśmy renomowanym dealerem sprężarek oraz dostawcą usług serwisowych. Stale poszerzamy nasze kompetencje oraz powiększamy ofertę asortymentową naszej firmy. Staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów i realizować umowy rzetelnie i terminowo. Od początku działalności zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Z przyjemnością dzielimy się nimi z Państwem. Zachęcamy do lektury poniższych artykułów. Liczymy na to, że ich zawartość rzuci światło na zagadnienia dotyczące sprężonego powietrza i pomoże w podejmowaniu ważnych dla Państwa firmy decyzji.

Możecie Państwo liczyć, że jako doświadczony dostawca sprężarek elektrycznych chcemy dać Wam sprzęty najnowszej generacji. Zachęcamy do sprawdzenia naszych nowości.

MODEL SPRĘŻARKOWNI WEDŁUG ZALECEŃ ATLAS COPCO

Sprężarka i akcesoria kupowane są kompleksowo. Podstawowy element zespołu sprężarki to rama, na której zamontowana…

więcej

Czy Twój zakład zamawia Azot ? Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!!!

A może lepiej generator azotu zamiast wydawać pieniądze na kolejne butle z azotem??? Korzyści z…

więcej

Czy Twój zakład korzysta z pomp próżniowych? Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!!!

Dlaczego polecamy właśnie te pompy próżniowe? prosta instalacja dzięki kompaktowej, oszczędzającej przestrzeń konstrukcji, wysoka niezawodność…

więcej

Szukasz oszczędności w zakładzie? Kompresor z falownikiem- idealne rozwiązanie!

Sprężarki Atlas Copco GA15-37 VSD+ o innowacyjnej, pionowej konstrukcji, to nowatorskie rozwiązanie w technologii sprężonego powietrza….

więcej